Płyty z nadrukiem – od 1 sztuki!

Szukasz firmy która wykona profesjonalne nadruki na płytach CD/DVD/BLUERAY w Świdnicy? Oferujemy nadruki na nośnikach CD/DVD/BLURAY różnymi technikami – uzależnione jest to od ilości płyt oraz jakości nadruku. Nie ważne czy posiadasz projekt graficzny, czy potrzebujesz go stworzyć. Zawsze pomagamy w wyborze odpowiedniej metody nadruku i bezpłatnie sprawdzamy podesłany przez Klienta projekt.

Wbrew pozorom w XXI wieku płyty z nadrukiem są nadal doskonałym nośnikiem informacji. Płyty CD/DVD z nadrukiem idealnie nadają się do archiwizowania danych ( zdjęć, filmów, muzyki, prezentacji multimedialnych, grafik ) na: Ślub, wesele, Komunię Świętą, do firmy, biura ( prezentacje, raporty, materiały szkoleniowe, do gabinetów lekarskich, dentystycznych ( zdjęcia RTG i filmy ), dla szkół i uczelni ( materiały dydaktyczne i edukacyjne, prace dyplomowe, licencjackie, referaty itp. ) oraz na wszelkiej maści imprezy okolicznościowe ( urodziny, imieniny, eventy, imprezy firmowe, koncerty, debiutanckie albumy i inne).

Wysyłka do Świdnica w wojewodztwie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt wysyłki kurierskiej wynosi 17 zł.

Jeżeli w Świdnicy brakuje firm wykonujących płyty z nadrukiem bądź są one drogie, skorzystaj z oferty LEVEL 5.

#plytyZnadrukiemŚwidnica, #nadrukNacdŚwidnica, #cdZnadrukiemŚwidnica, #plytySlubneŚwidnica, #plytyWeselneŚwidnica, #plytyKomunijneŚwidnica, #dvdZnadrukiemŚwidnica, #nosnikiZnadrukiemŚwidnica, #plytyUrodzinoweŚwidnica, #cdFirmoweŚwidnica, #plytyNazdjeciaŚwidnica, #cdReklamoweŚwidnica,#dvdReklamoweŚwidnica, #nadrukiŚwidnica

Jak zamawiać?

Wybierz płytę

Wybierz interesujący Cię produkt oraz ustal ilość sztuk jaką planujesz zamówić.

zaprojektuj

Za pomocą naszego intuicyjnego kreatora samodzielnie zaprojektuj nadruk!

zamów i opłać

Po przygotowaniu nadruku, wypełnij dane do wysyłki  oraz opłać zamówienie.

gotowe!

Przystępujemy do realizacji zamówienia. W ciągu maks. 2 tygodni paczkę wyślemy do Ciebie kurierem!

Masz jakieś pytania? A może niestandardowe zlecenie?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

2 + 3 =

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Level 5. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.