Płyty z nadrukiem – już od 1 sztuki!

Szukasz firmy wykonującej profesjonalne nadruki na płytach CD/DVD/BLUERAY w Ostrowcu Świętokrzyskim? Oferujemy nadruki na nośnikach CD/DVD/BLURAY różnymi technikami – uzależnione jest to od ilości płyt oraz jakości nadruku. Nie ma znaczenia czy posiadasz projekt graficzny, czy potrzebujesz go stworzyć. Zawsze pomagamy w wyborze odpowiedniej metody nadruku i bezpłatnie sprawdzamy podesłany przez Klienta projekt.

Wbrew pozorom w XXI wieku nośniki danych z nadrukiem są nadal doskonałym nośnikiem informacji. Płyty CD/DVD z nadrukiem idealnie nadają się do przechowywania danych ( zdjęć, filmów, muzyki, prezentacji multimedialnych, grafik ) na: Ślub, wesele, Komunię Świętą, do firmy, biura ( prezentacje, raporty, materiały szkoleniowe, do gabinetów lekarskich, stomatologicznych ( zdjęcia RTG i filmy ), dla szkół i uczelni ( materiały dydaktyczne i edukacyjne, prace dyplomowe, licencjackie, referaty itp. ) oraz na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe ( urodziny, imieniny, eventy, imprezy firmowe, osiemnastki, debiutanckie albumy itp).

Przesyłka do Ostrowiec Świętokrzyski w wojewodztwie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy kurierskiej wynosi 17 zł.

Jeśli w Ostrowcu Świętokrzyskim brakuje firm wykonujących płyty z nadrukiem bądź są one drogie, skorzystaj z oferty LEVEL 5.

#plytyZnadrukiemOstrowiec Świętokrzyski, #nadrukNacdOstrowiec Świętokrzyski, #cdZnadrukiemOstrowiec Świętokrzyski, #plytySlubneOstrowiec Świętokrzyski, #plytyWeselneOstrowiec Świętokrzyski, #plytyKomunijneOstrowiec Świętokrzyski, #dvdZnadrukiemOstrowiec Świętokrzyski, #nosnikiZnadrukiemOstrowiec Świętokrzyski, #plytyUrodzinoweOstrowiec Świętokrzyski, #cdFirmoweOstrowiec Świętokrzyski, #plytyNazdjeciaOstrowiec Świętokrzyski, #cdReklamoweOstrowiec Świętokrzyski,#dvdReklamoweOstrowiec Świętokrzyski, #nadrukiOstrowiec Świętokrzyski

Jak zamawiać?

Wybierz płytę

Wybierz interesujący Cię produkt oraz ustal ilość sztuk jaką planujesz zamówić.

zaprojektuj

Za pomocą naszego intuicyjnego kreatora samodzielnie zaprojektuj nadruk!

zamów i opłać

Po przygotowaniu nadruku, wypełnij dane do wysyłki  oraz opłać zamówienie.

gotowe!

Przystępujemy do realizacji zamówienia. W ciągu maks. 2 tygodni paczkę wyślemy do Ciebie kurierem!

Masz jakieś pytania? A może niestandardowe zlecenie?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

14 + 3 =

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Level 5. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.