Personalizowane płyty z nadrukiem – od 1 sztuki!

Szukasz firmy wykonującej profesjonalne nadruki na płytach CD/DVD/BLUERAY w Pruszczu Gdańskim? Oferujemy nadruki na nośnikach CD/DVD/BLURAY różnymi technikami – w zależności od liczby płyt oraz jakości nadruku. Nie ma znaczenia czy masz projekt graficzny, czy potrzebujesz go stworzyć. Zawsze pomagamy w wyborze odpowiedniej metody nadruku i bezpłatnie sprawdzamy podesłany projekt.

Wbrew pozorom w XXI wieku płyty z nadrukiem są nadal doskonałym nośnikiem informacji.  Płyty CD/DVD z nadrukiem idealnie nadają się do przechowywania danych ( zdjęć, filmów, muzyki, prezentacji multimedialnych, grafik ) na: Ślub, wesele, Komunię Świętą, do firmy, biura ( prezentacje, sprawozdania, materiały szkoleniowe, do gabinetów lekarskich, dentystycznych ( zdjęcia rentgenowskie i filmy ), dla szkół i uczelni ( materiały dydaktyczne i edukacyjne, prace dyplomowe, licencjackie, referaty itp. ) oraz na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe ( urodziny, imieniny, eventy, imprezy firmowe, osiemnastki, debiutanckie albumy i inne).

Wysyłka do Pruszcz Gdański w wojewodztwie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy kurierskiej wynosi 17 zł.

Jeśli w Pruszczu Gdańskim brakuje firm specjalizujących się w produkcji płyt z nadrukiem bądź są one drogie, skorzystaj z oferty LEVEL 5.

#plytyZnadrukiemPruszcz Gdański, #nadrukNacdPruszcz Gdański, #cdZnadrukiemPruszcz Gdański, #plytySlubnePruszcz Gdański, #plytyWeselnePruszcz Gdański, #plytyKomunijnePruszcz Gdański, #dvdZnadrukiemPruszcz Gdański, #nosnikiZnadrukiemPruszcz Gdański, #plytyUrodzinowePruszcz Gdański, #cdFirmowePruszcz Gdański, #plytyNazdjeciaPruszcz Gdański, #cdReklamowePruszcz Gdański,#dvdReklamowePruszcz Gdański, #nadrukiPruszcz Gdański

Jak zamawiać?

Wybierz płytę

Wybierz interesujący Cię produkt oraz ustal ilość sztuk jaką planujesz zamówić.

zaprojektuj

Za pomocą naszego intuicyjnego kreatora samodzielnie zaprojektuj nadruk!

zamów i opłać

Po przygotowaniu nadruku, wypełnij dane do wysyłki  oraz opłać zamówienie.

gotowe!

Przystępujemy do realizacji zamówienia. W ciągu maks. 2 tygodni paczkę wyślemy do Ciebie kurierem!

Masz jakieś pytania? A może niestandardowe zlecenie?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

7 + 10 =

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Level 5. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.