Płyty z nadrukiem – od 1 sztuki!

Szukasz firmy która wykona profesjonalne nadruki na płytach CD/DVD/BLUERAY w Kędzierzynie-Koźle? Oferujemy nadruki na płytach CD/DVD/BLURAY różnymi technikami – uzależnione jest to od ilości płyt oraz jakości nadruku. Nie ma znaczenia czy posiadasz projekt graficzny, czy potrzebujesz go stworzyć. Zawsze pomożemy w wyborze odpowiedniej metody nadruku i bezpłatnie sprawdzamy podesłany przez Klienta projekt.

Wbrew pozorom w XXI wieku nośniki danych z nadrukiem są nadal popularnym nośnikiem informacji. Płyty CD/DVD z nadrukiem idealnie nadają się do archiwizowania danych ( zdjęć, filmów, muzyki, prezentacji multimedialnych, grafik ) na: Ślub, wesele, Komunię Świętą, do firmy, biura ( prezentacje, raporty, materiały szkoleniowe, do gabinetów lekarskich, stomatologicznych ( zdjęcia RTG i filmy ), dla szkół i uczelni ( materiały dydaktyczne i edukacyjne, prace dyplomowe, licencjackie, referaty itp. ) oraz na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe ( urodziny, imieniny, eventy, imprezy firmowe, osiemnastki, debiutanckie albumy itp).

Przesyłka do Kędzierzyn-Koźle w wojewodztwie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy kurierskiej wynosi 17 zł.

Jeżeli w Kędzierzynie-Koźle brak jest firm specjalizujących się w produkcji płyt z nadrukiem bądź są one drogie, skorzystaj z oferty LEVEL 5.

#plytyZnadrukiemKędzierzyn-Koźle, #nadrukNacdKędzierzyn-Koźle, #cdZnadrukiemKędzierzyn-Koźle, #plytySlubneKędzierzyn-Koźle, #plytyWeselneKędzierzyn-Koźle, #plytyKomunijneKędzierzyn-Koźle, #dvdZnadrukiemKędzierzyn-Koźle, #nosnikiZnadrukiemKędzierzyn-Koźle, #plytyUrodzinoweKędzierzyn-Koźle, #cdFirmoweKędzierzyn-Koźle, #plytyNazdjeciaKędzierzyn-Koźle, #cdReklamoweKędzierzyn-Koźle,#dvdReklamoweKędzierzyn-Koźle, #nadrukiKędzierzyn-Koźle

Jak zamawiać?

Wybierz płytę

Wybierz interesujący Cię produkt oraz ustal ilość sztuk jaką planujesz zamówić.

zaprojektuj

Za pomocą naszego intuicyjnego kreatora samodzielnie zaprojektuj nadruk!

zamów i opłać

Po przygotowaniu nadruku, wypełnij dane do wysyłki  oraz opłać zamówienie.

gotowe!

Przystępujemy do realizacji zamówienia. W ciągu maks. 2 tygodni paczkę wyślemy do Ciebie kurierem!

Masz jakieś pytania? A może niestandardowe zlecenie?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

2 + 6 =

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Level 5. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.