Personalizowane płyty z nadrukiem – już od 1 sztuki!

Szukasz firmy która wykona profesjonalne nadruki na płytach CD/DVD/BLUERAY w Kętach? Oferujemy nadruki na płytach CD/DVD/BLURAY różnymi technikami – uzależnione jest to od ilości płyt oraz jakości nadruku. Nie ważne czy posiadasz projekt graficzny, czy potrzebujesz go stworzyć. Zawsze pomożemy w wyborze odpowiedniej metody nadruku i bezpłatnie sprawdzamy podesłany projekt.

Wbrew pozorom w XXI wieku płyty z nadrukiem są nadal doskonałym nośnikiem informacji.  Płyty CD/DVD z nadrukiem idealnie nadają się do przechowywania danych ( zdjęć, filmów, muzyki, prezentacji multimedialnych, grafik ) na: Ślub, wesele, Komunię Świętą, do firmy, biura ( prezentacje, sprawozdania, materiały szkoleniowe, do gabinetów lekarskich, stomatologicznych ( zdjęcia rentgenowskie i filmy ), dla szkół i uczelni ( materiały dydaktyczne i edukacyjne, prace dyplomowe, doktorskie, referaty itp. ) oraz na wszelkiej maści imprezy okolicznościowe ( urodziny, imieniny, eventy, imprezy firmowe, koncerty, debiutanckie albumy itp).

Wysyłka do Kęty w wojewodztwie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy kurierskiej wynosi 17 zł.

Jeżeli w Kętach brakuje firm wykonujących płyty z nadrukiem bądź są one drogie, skorzystaj z oferty LEVEL 5.

#plytyZnadrukiemKęty, #nadrukNacdKęty, #cdZnadrukiemKęty, #plytySlubneKęty, #plytyWeselneKęty, #plytyKomunijneKęty, #dvdZnadrukiemKęty, #nosnikiZnadrukiemKęty, #plytyUrodzinoweKęty, #cdFirmoweKęty, #plytyNazdjeciaKęty, #cdReklamoweKęty,#dvdReklamoweKęty, #nadrukiKęty

Jak zamawiać?

Wybierz płytę

Wybierz interesujący Cię produkt oraz ustal ilość sztuk jaką planujesz zamówić.

zaprojektuj

Za pomocą naszego intuicyjnego kreatora samodzielnie zaprojektuj nadruk!

zamów i opłać

Po przygotowaniu nadruku, wypełnij dane do wysyłki  oraz opłać zamówienie.

gotowe!

Przystępujemy do realizacji zamówienia. W ciągu maks. 2 tygodni paczkę wyślemy do Ciebie kurierem!

Masz jakieś pytania? A może niestandardowe zlecenie?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

9 + 12 =

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Level 5. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.