Płyty z nadrukiem – od 1 sztuki!

Poszukujesz firmy wykonującej profesjonalne nadruki na płytach CD/DVD/BLUERAY w Iwoniczu Zdroju? Oferujemy nadruki na płytach CD/DVD/BLURAY różnymi technikami – uzależnione jest to od ilości płyt oraz jakości nadruku. Nie ważne czy masz projekt graficzny, czy potrzebujesz go stworzyć. Zawsze doradzamy w wyborze odpowiedniej metody nadruku i bezpłatnie sprawdzamy podesłany przez Klienta projekt.

Wbrew pozorom w XXI wieku płyty z nadrukiem są nadal popularnym nośnikiem informacji. Płyty CD/DVD z nadrukiem idealnie nadają się do przechowywania danych ( zdjęć, filmów, muzyki, prezentacji multimedialnych, grafik ) na: Ślub, wesele, Komunię Świętą, do firmy, biura ( prezentacje, raporty, materiały szkoleniowe, do gabinetów lekarskich, stomatologicznych ( zdjęcia rentgenowskie i filmy ), dla szkół i uczelni ( materiały dydaktyczne i edukacyjne, prace dyplomowe, licencjackie, referaty itp. ) oraz na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe ( urodziny, imieniny, eventy, imprezy firmowe, koncerty, debiutanckie albumy itp).

Dostawa do Iwonicz Zdrój w wojewodztwie odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy kurierskiej wynosi 17 zł.

Jeżeli w Iwoniczu Zdroju brak jest firm wykonujących płyty z nadrukiem bądź są one drogie, skorzystaj z oferty LEVEL 5.

#plytyZnadrukiemIwonicz Zdrój, #nadrukNacdIwonicz Zdrój, #cdZnadrukiemIwonicz Zdrój, #plytySlubneIwonicz Zdrój, #plytyWeselneIwonicz Zdrój, #plytyKomunijneIwonicz Zdrój, #dvdZnadrukiemIwonicz Zdrój, #nosnikiZnadrukiemIwonicz Zdrój, #plytyUrodzinoweIwonicz Zdrój, #cdFirmoweIwonicz Zdrój, #plytyNazdjeciaIwonicz Zdrój, #cdReklamoweIwonicz Zdrój,#dvdReklamoweIwonicz Zdrój, #nadrukiIwonicz Zdrój

Jak zamawiać?

Wybierz płytę

Wybierz interesujący Cię produkt oraz ustal ilość sztuk jaką planujesz zamówić.

zaprojektuj

Za pomocą naszego intuicyjnego kreatora samodzielnie zaprojektuj nadruk!

zamów i opłać

Po przygotowaniu nadruku, wypełnij dane do wysyłki  oraz opłać zamówienie.

gotowe!

Przystępujemy do realizacji zamówienia. W ciągu maks. 2 tygodni paczkę wyślemy do Ciebie kurierem!

Masz jakieś pytania? A może niestandardowe zlecenie?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!

7 + 7 =

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Level 5. Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę.